Największa w Polsce Sieć Portali Ogłoszeniowych / Najlepsze miejsce na Twoją Reklamę.

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

[Wynajmę] - Turystyka i Wypoczynek


Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

Opublikowano: 11-01-2023, wygaśnie: 10-07-2023

Wyświetleń: 32

Cena: 1,00 zł

Dodał(a): portmrzezyno


Emailpokaż email...

Województwo: Śląskie

Lokalizacja: MrzeżynoSerwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży koło Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która przepływa przez miasto Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, jakkolwiek ponadto o problemach oraz trudnościach które występują w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje także potok atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozpościerają się na wschód oraz zachód zachęcają każdego roku tysiące wczasowiczów. Natura wokół Mrzeżyna to piękne lasy i sporo różnorodnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat jakie zna rzeczona miejscowość. Nowinki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach.

Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 

Wiadomości turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach ujścia rzeki Regi. 

Wędkarstwo w Mrzeżynie to niesłychanie powszechne zajęcie wielu turystów przyjeżdzających odpocząć na urlop nad Bałtykiem. Tutejsza rzeka Rega sprawia, że dużo wędkarzy zatrzymuje się tutaj aby spróbować własnych sił w łowieniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają tejże miejscowości jeszcze przyjaźniejszego klimatu do wypoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach modne stało się kempingowanie.
Wielu gości żądnych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby zobaczyć zachody słońca, wypocząć wśród spowijającej przyrody i pospacerować pośród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem albo też pobawić motorówką. 

Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/


 

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę